Podívejte se na největší objev v historii, který šokoval nejednoho člověka.
Existuje naleziště zlata, které by mohlo všechno změnit. Jde o největší objev v historii, který tu ještě nebyl. Je tedy na čase začít přemýšlet o tom, co nám přinese budoucnost, o řadě překvapení, která pro nás chystá sama Země. V geologii bude možná tento objev tím, co označí „před“ a „po“, nebo prostě bude něčím zcela novým, co vytvoří precedens.
Zlato je jedním z nejžádanějších kovů, který se nakonec může stát zdrojem nejednoho pozoruhodného objevu. V jistém smyslu se stává průchodem k celé řadě detailů, které budou mít zásadní význam. Je tedy čas zamyslet se nad tím, co všechno nám tento objev nabízí a co nás ještě čeká. Až začneme hledat podobné prvky, budou to právě ony, které budou označovat „před“ a „po“. Zamyslete se nad tím, že se jedná o největší objev zlata v historii a co to znamená.
Toto naleziště zlata může změnit vše
Nepochybně existuje řada prvků, které by mohly vše změnit a které nakonec předznamenají radikálně odlišnou budoucnost. Proto je třeba začít vymýšlet detaily, které jsme si možná dosud nedokázali představit. Zlato je opět oblíbeným kovem všech.
Každý rok jsou objevována nová ložiska zlata, jednoho z nejcennějších kovů na světě. Nejenže tento kov neztrácí svou hodnotu, ale získává i některé prvky, které přicházejí po řadu detailů, jež se mohou stát klíčovými.
Vědět, jak najít zlato, se zdá být téměř nemožným úkolem, zejména proto, že máme co do činění s prvkem, který se může stát vzácným. V poslední době se vyvinula řada podmínek, díky nimž je schopnost najít zlato něčím výjimečným.
Čína se stala předmětem závisti celého světa, když objevila největší ložisko zlata v nedávné době, a to díky řadě prvků, které nakonec předznamenaly slibnou budoucnost pro všechny.
Jedná se o největší objev v historii
Tak velké množství tohoto kovu nebylo doposud nalezeno na žádném místě planety. Vzhledem k tomu, že se jedná o prvek, který by mohl být jedním z prvků, které by mohly přinést největší bohatství místu, které ho potřebuje a které by z tohoto objevu mohlo těžit.
Podle odborných médií, například časopisu Mining: „Světová rada pro zlato (WGC) je skeptická k oznámení Číny z 21. listopadu o objevu zlata v jihovýchodní provincii Hunan v hodnotě 83 miliard dolarů . Geologický úřad provincie Hunan uvedl, že pod ložiskem zlata Wanggu v okrese Pingjiang objevil více než 1 000 tun zlata (35,2 milionu uncí), informovala 21. listopadu státní tisková agentura Xinhua. Toto oznámení bylo v následujícím týdnu a půl široce publikováno na sociálních sítích a v hlavních médiích.“
Pokračování téhož vysvětlení: „Úředníci uvedli, že 300 tun (10,5 milionu uncí zlata) již bylo objeveno v hloubce 2 000 metrů od povrchu, a extrapolací celkových zdrojů do hloubky 3 000 metrů dosáhli čísla 32 milionů uncí. Chen Rulin, geolog úřadu, uvedl, že v jádrech hornin našel viditelné zlato. Xinhua uvedla, že v hloubce 2 000 metrů byly zachyceny vysoce kvalitní nálezy až 138 gramů zlata na tunu. Ale hlavní tržní stratég WGC John Reid říká, že to není tak jednoduché. „Potenciální zásoba 1 000 tun zní lákavě,“ uvedl v pondělní e-mailové odpovědi pro The Northern Miner. „Číslo 300 tun se zdá být rozumnější, možná se jedná o předpokládaný nebo odložený zdroj. K tomu, aby se z něj stala zásoba, by bylo zapotřebí mnohem více vrtů,“ dodal. Poznamenal, že čínské standardy pro vykazování nerostných surovin nejsou stejné jako ty celosvětové, jako je kanadský NI 43-101 nebo australský kodex JORC. Proto je velmi důležité nezávislé ověření. Kromě toho Reed uvedl, že světový trh se zlatem, který produkuje přibližně 3 600 tun, tedy 127 milionů uncí zlata ročně, by byl jen málo ovlivněn dolem, který by produkoval 15 až 30 tun (530 000 až 1 milion uncí zlata) ročně, což je asi 1 % celkové nabídky.“